Се снима Hangover 3

Loading...

Возачите во Los Angeles денес добиле предупредување да се држат на страна од одреден дел од автопатот во Јужна Калифорнија, кој нема да работи овој викенд.Причината за тоа е што таму се одржува снимање на сцени од третиот дел од филмот Hangover.
Гласини дека ќе се снима Hangover 3 излегоа уште кога почна да се прикажува вториот дел од овој филм, кога глумецот Zach Galifianakis објави дека веќе се планира снимање на наредниот дел.
Со оглед на тоа колку добро поминаа кај критичарите со првите два дела, очекуваме уште една урнебесна комедија од Galifianakis, Bradley Cooper и Ed Helms. 
 
 
 
 
Прочитајте ги и следниве статии: 
Рекорден број пријави за Оскар за најдобар странски филм 
''Од Рим, со љубов'' 
Heather Graham повторно во Hangover

loading...
Loading...