Рената Кралевска со нов сингл

Loading...

„Becouse I love you“, тоа е новиот сингл на младата пејачка Рената Кралевска која на својот „Facebook“ профил објави дека новиот сингл ќе биде пуштен во Ноември.
Рената Кралевска веќе се прослави со големиот хит насловен „Time Time…“.

loading...
Loading...