Спремни за маскенбал: Ким ќе биде тигрица, а мама Кардашијан супер-жена

Loading...

Иако до традиционалниот маскенбал за Ноќта на вештерќите има уште време, Ким Кардашијан веќе е спремна со нов костим.
Ким купи костум секси тигрица со кој ги истакна своите гради. Но, и мајката на Ким се подготви за празникот која по стапките на својата ќерка објави фотографија во која е облечена како супер – жена.

Погледнете ги следниве статии
Дали се сеќавате на Соња Реј од „Млади бунтовници“?
Шакира и Пике имаат порно видео?

loading...
Loading...