Од сите агли: Кели Брук ги покажа своите квалитети

Loading...

Од нејзините облини остануваат без здив голем број мажи ширум светот.
Кели Брук (32) ќе се придружи на танчарската група „Crazy Horse“. 
Згодната Британка на фотографиите носи црвен чипкаст корсет во кој ќе танцува и го претстави на своите фанови на Твитер.

Кели Брук ги покажа облините
Фото: Кели Брук во секси издание

loading...
Loading...