PROBLEM SOLVED ве кани на одлична журка во клубот ТАО

Loading...

Младите дечки од рок бендот Problem Solved ве канат на одлична журка во новоотворениот клуб ТАО (нова Железничка станица) кој е изработен по стандардите на истоимениот клуб во Лас Вегас.

 

Промотивно бендот ќе ја изведат нивната прва студиска песна „Ќе преживеам“ која дефинитивно ќе ја крене атмосферата покрај многубројните рок хитови.

 

Ве очекуваме на одлична журка, добра забава и многу пиење по промотивна цена.

 

Влез 100 ден. со конзумација!

 

Деталите за настанот погледнете ги ОВДЕ 

 

 

Поврзани статии:

Наскоро нов клуб во Скопје !!! Погледнете …

 

 

Нов клуб во центарот на Скопје!

 

loading...
Loading...