Жизел Бундшен во бикини го покажа својот труднички стомак

Loading...

 

Најплатената манекенка на светот, Жизел Бундшен наскоро треба да се породи. Таа е сликана на плажа во Мајами каде што го покажа својот труднички стомак. Познатиот супер модел облече секси тигрест костум за капење и покажа дека изгледа фантастично и кога е трудна.

Фото: Погледнете ја новата убавица на Victoria Secret, Cris Urena

Никој не може да одолее на Victoria Secret моделите

loading...
Loading...