Рекорд во ждригање

Loading...

Сите луѓе си имаат некој талент. Погледнете го овој талентиран ждригач кои може да ждригне до 110 децибили.

 

245 кг. тешкиот Фреди Комбс ја остави жири комисијата без зборови

101 начин да отворите пиво

61 годишна жена роди близнаци

loading...
Loading...