Ново младо момче за Сузан Сарандон

Loading...

Актерката Сузан Сарандон е видена како купува прстени со своето момче Џонатан Бриклин.

Како што пренесуваат британските медиуми, парот наскоро би можел да заплови во брачните води, иако разликата во годините меѓу нив е дури 30 години.
Шеесет и шестгодишната Сузан Сарандон и триесет и шестгодишниот Џонатан Бриклин заедно го држат ноќниот клуб „Спин“, а судејќи според сè, тие се повеќе од деловни партнери.
Парот бил виден во Амстердам како купува прстени, што ги поттикна гласините дека се подготвуваат за свадба.
Портпаролката на актерката не ги демантираше овие тврдења, но изјави дека Сузан во последно време е толку зафатена, што нема време ниту да се омажи, ниту да оди на шопинг.

Макфакс

Погледнете ги следниве статии

Тајна венчавка на Џенифер Анистон на имотот на Џулија Робертс

Познатиот глумец од филмот “Taken” се соблече за хуманитарни цели (Фото + Видео)

Ештон Качер најплатен телевизиски актер

loading...
Loading...