Како би изгледале згодините модели на „Victoria’s Secret“ доколку се здебелат?

Loading...

Дали ве интересира како би изгледале моделите на „Victorias's Secret“ ако се здебелат екстремно? Со помош на Фотошоп се е можно, дури и да го промените изгледот на овие убавици.

Баш не интересира како би изреагирале познатите манекенки на овие слики. Погледнете.

 

Моделите на Victoria's Secret позираа за новата атлетска линија

Новиот каталог на Victoria's Secret

Фото: Шоуто Victoria's Secret 2012

loading...
Loading...