Девојчето од Spy Kids порасна во секси девојка

Loading...

 

 

Алекса Вега, е млада глумица која се прослави со серијалот од филмови Spy Kids. Таа се покажа во секси издание во вториот дел од фимскиот хит Machette. 24-годишната глумица во филмот Machette Kills се појави како секси убиец, облечена во металик градник и некаква перверзна верзија од каубојски јавачки панталони.

По повод на излегувањето на филмот, Алекса на својот Твитер објави фотографии од снимањето.

Таа изјави : „Напорно работев и вежбав за оваа улога, а кога се појавив во тој костим сите останаа шокирани. Ме прашаа дали смеам да носам такво одело?“.

10 интересни факти кои сигурно не ги знаете

 

5-те најбогати луѓе низ историјата

 

61 годишна жена роди близнаци

loading...
Loading...