Мајка му поклонила стриптизета за роденденот на својот син

Loading...

Иако никој од присутните веројатно не се пожали, сепак мајката која на својот син за неговиот 16 роденден му поклонила стриптизерка е сега под истрага. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Имено една 'кул' мајка, откако го организирала целиот роденден на нејзиниот син, каде ги поканила неговите 70 другари, ги однела на куглање, танцување и торта, крајот го крунисала со неколку стриптизерки. 

 

Родителите откако дошле за да ги земат своите деца биле шокирани, некои од нив пријавиле во полиција бидејќи не сметале дека нејзиниот потег бил примерен. Многу од децата не сакале да си заминат од забавата.

 

Полицијата сеуште ги испитува околностите, но мајката најверојатно ќе биде казнета.

 

Прочитајте ги и следниве статии:

“Робосекс” на иднината за подолг живот

 

9 годишно дете украло 3000 евра за да си купи слатки

 

Kaде e мостот од песната Under the Bridge на Red Hot Chilli Peppers

 

loading...
Loading...