(видео) Магичниот Андрес Иниеста!

Андрес Иниеста покажа зошто многумина го сметаат за еден од најдобрите фудбалери на планетата во натпреварот против Спартак. Погледнете како Иниеста “танцува” со топката меѓу своите противници. 

 

 

Пронајдете не на следниве мрежи: