Видео: Роналдо чатува на „Chat Roulette“

Група ирски навивачи не можеа да поверуваат во тоа што го видеа на мошне популарното место за чатување, „Chat Roulette“, тие го видеа вистинскиот Роналдо (бразилецот).

Имено, наводно Роналдо им пишал на ирските навивачи „Ве сакам момци, поздрав“, и по некоја минута се исклучил.

Пронајдете не на следниве мрежи: