Серена Вилијамс; талентирана и заносна

Loading...

Позната е како една од најталентираните спортистки, но неодамна на нејзиниот Twitter профил таа покажа и со колку сексипил располага.

 

Неколку фотографии кои ги објави Серена Вилијамс на Twitter ги воодушевија нејзините фанови. Имено заносната спортистка позирала во разни бикини и покажа дека има тело на кое многумина можат да и завидат. 

 

32 годишната Серена Вилијамс за нејзиниот одмор ги избра Бахамите.

Погледнете ја галеријата од нејзиниот одмор и ќе ви се разјасни зошто ја правиме статијава…

loading...