Најубавите холивудски гради (фото)

Според топ листата на Access Hollywood, актерката Скарлет Јохансон има најубави гради во Холивуд.

По неа следуваат Селма Хајек, Хали Бери, Џесика Симпсон и Џенифер Лав Хјуит.

Се согласувате ли со нивниот избор?

 

 

 

 

 

 

 

Пронајдете не на следниве мрежи: