Миранда Кер е новото заштитно лице на Манго

Loading...

По Кејт Мос, позирањето за овој супер бренд и припадна на анѓелот Миранда Кер.

Шпанскиот бренд до сега го рекламираа Наоми Кембел, Клаудија Шифер, Скарлет Јохансон, Ева Херцигова, Кристи Турлингтон, Каролина Куркова и многу други убавици од светски рамки. Сега конечно на ред дојде и автралијанската манекенка на Victoria's secret – Миранда Кер.

Пролетната кампања веќе се снима.

Кариерата на оваа девојка навистина нема граници…

 

loading...