Порно глумица ветила дека ќе “почести” доколку Барса стане шампион

Loading...

Жанеира Вентура (27), порно глумица родена во Колумбија, која моментално живее во Торонто, јавно ветила дека ќе “почести” еден навивач со секс ако Барселона ја освои титулата “Шампион на Шпанија” на крајот на сезоната. 

Огнената Жанеира е голема обожавателка на каталонскиот клуб, па се надева дека челниците на Барса ќе го прифатат нејзиниот предлог и ќе ја прогласат за “официјалната порно ѕвезда на Барселона”. 

Таа вели дека омилен фудбалер и е аргентинскиот магионичар Меси, а исто така вели дека не им им замерила на Пујол или Иниеста кога тие би се нашле “во офсајд-позиција”. 

Имено, ги смета Пујол и Иниеста за многу секси, но сепак не толку колку што и е омилен Аргентинецот, чие име наскоро планира да го истетовира на многу “посебно” место. 

loading...