Јелена Карлеуша со потсмев кон Цеца и Лепа Брена

Продолжувајќи ја својата војна во медиумите, овој пат мета на контраверзната српска пејачка Карлеуша, и беа нејзините соработнички Светлана Цеца Ражнатовиќ и Лепа Брена.

Преку друштвената мрежа и својот Твитер профил пејачката не ја пропушти својата прилика да ја испровоцира една од најголемите ѕвезди на балканот па и пошироко притоа  провоцирајќи ја со невкусни коментари, и надоврзувајќи се и со свои невкусни коментари кон постарата, но не и помала ѕвезда Лепа Брена.

Како мало потсетување би можеле да го додадеме и неодамнешниот коментар на Јелена, за спектакуларниот концерт на Џенифер Лопез во Белград, притоа додавајќи дека нејзиниот настап и не бил ништо посебно, надворзувајќи се дека видела и поголеми спектакли во нејзиниот живот, како на пример нејзиниот концерт.

Пронајдете не на следниве мрежи: