Карлеуша пееше во празна дискотека

Loading...

Карлеуша приреди уште еден дебакл…

 

Популарната пејачка настапила во австриската престолнина пред неколку десетици фанови. Како што се ближел крајот на нејзиниот настап, бројот на нејзините фанови полека се намалил.

 

На приложената снимка можете да забележите како Карлеуша пее во празна дискотека пред неколку фанови.

 

 

loading...