Новиот секси календар на ФК Барселона за 2013

Loading...

Ако до сега не бевте навивач на Барса, сега сигурно ќе станете!

Тимот на Барселона ангажираше 2 италијански манекенки за да го снимат новиот календар на фудбалскиот тим за 2013 година.

Една од нив е супер згодната Денис, поранешната девојка на Марио Балотели.

Не е лесно да се засенат Меси и екипата, но сепак овие две девојки со овој календар имаат шанса да го направат тоа.

Погледнете за што се работи.

 

loading...