Дијамнатската колекција на Moet & Chandon

Loading...

Во очи на претстојните Новогодишни и божиќни празници, францускиот бренд Moet & Chandon ја претстави својата нова, лимитирана, дијамантска колекција на шампањ.

Целта на презентирањето на оваа колекција е наздравување за крај на успешна и дочек на уште поуспешна година во стил.

Секој дел од пакувањето на овој редок шампањ е обележан со дизајнирани дијамнтски призми кои му ја даваат потребната елеганцијата.

Пакетите се достапни во различни облици и големини. Одберете го вашиот омилен и наздравете со саканата личност.

 

loading...