Полудете го додека сте сеуште облечени

Loading...

Мажите сакаат кога не знаат кој ќе биде вашиот следен потег во креветот – затоа прекријте му ги очите со парче облека и продолжете да го излудувате додека сеуште сте облечена.Сексот е уметност од широк спектар.

 

Во превод, можете да го изведете на бројни начини и да го зачините со разни додатоци, играчки, драматургија, авантура па дури и недоличност.

Меѓутоа, фактот е дека поголемиот број од нас практикува помеѓу своите четири ѕида па затоа може да стане рутински и едноличен. Има мал милион начини на кој може да го „усовршувате“ – а еден од нив е со помош на облека.

Еве неколку совети:

-За почеток партнерот само нека погледне што се крие зад вашиот градник или гаќички. Мажите неверојатно се возбудуваат на корсет и хулахопки.

-Очите прекријте му ги со краватата. Мажите се надвор од паметот ако не знаат што ќе биде вашиот следен потег.

 

-Облечете заводлив корсет од сатен или свила, качете се на него и со цело тело пополека лизгајте се по неговата гола кожа.

-Отворете го патентот од неговите панталони, но немојте да му дозволите да ги соблече. Полека посегнете во отворот на неговите гаќи и извлечете го неговиот пенис. Пружете му незаборавно орално задоволство и веќе нема да му биде важно дали има на себе уште некое парче облека.

 

-Облечете градник кој се откопчува однапред. Непосредно пред да доживеете оргазам раскопчајте го градникот и ослободете ги вашите гради.

-Ако сте малце полоши, земете го неговиот ремен и зададете му неколку удари по голиот задник.

 

-Со градникот врзете му ги глуждовите. Така ќе ја превземете контролата над случувањата; факт е дека доминантните жени неверојатно ги возбудуваат мажите.

-Додека двајцата на себе имате долна облека, седнете му во скут. Со согласни движења движете се напред и назад, се додека не можете да издржите. Потоа соблечете се и дозволете си див секс!

 

-Немојте да му дозволите пред сексот да ја соблече маицата. Таа многу добро ќе ви дојде. За време на доживување на оргазам зграбете го толку силно за маицата на делот кај градите, со што маицата потполно ќе се затегне за неговото тело. Потоа повлечете го кон себе и осетете ја топлината на неговото тело.

-Додека сте одозгора, многу пополека соблечете му ги гаќите и останете му во скут. Со тоа ќе му дадете до знаење дека неможете да изржите ниту секунда без него во себе.

loading...