Сораја го возеше најновото Ламборгини

Loading...

Само што разговаравме со Сораја која моментално е во Дубаи и имаме ексклузивна информација и фотки од неа.

Имено таа е отидена за престолнина на Емиратите за да сними ексклузивен едиторијал за ексклузивни фустани за фирмата Мама Кутур…

Таа веќе има работено за нив и ова е нејзин повторен ангажман за истата фирма. Се разбира Сораја го искористи времето да се прошета, а и да го повози најновото Ламборгини, за што повторно имаме ексклузивни фотографии.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се
печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...