Видео: Пропеа синот на Цеца, ја пее песната “Mala, vrati se”

Loading...

 

Вељко Ражњатовиќ, синот на Цеца Ражњатовиќ, реши да тргне по нејзините чекори, па деновие објави снимка на својот фејсбук профил на која ја пее песната Mala, vrati se.

Неговите фанови и обожаватели беа воодушевени од оваа снимка на која тој рапува за љубовта и бракот.

Погледнете ја новата ѕвезда.

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...