Секси поза за поголемо задоволство

Loading...

Доколку сакате да испробате некоја нова поза во сексот, ви ја препорачуваме “Frisky Floor Show” позата која може многу повеќе да ви го зачини сексот со партнерот. 
Девојката треба да застане свртена со грб кон нејзиниот партнер и да се наведне до подот со што ќе ги стави дланките на подот. Во оваа поза партнерот ќе биде од позади каде што ќе ја има целосната контрола, аголот ќе биде навистина погоден за двајцата и поголеми се шансите партнерот да ја погоди Г-точката која ќе и донесе на девојката прекрасен оргазам. 
 
 
 
 
 
 
Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...