Три факти што од секогаш ги палат мажите

Loading...

Доколку сакате веднаш да го запалите својот партнер, постојат три факти на кои не може да им одолее. 
1. Нежно гризање на усните
Докажано е дека 98 отсто од мажите во светот ги пали кога партнерката ќе почне нежно да ги гриза нивните усни. Тоа е одличен потег за старт на една незаборавна предигра и жежок секс. 
2.Секси зборување
Мажите сакаат кога нивните партнерки нежно им шепотат на уво, што тие сакаат нивниот партнер да им прави во моментот. Доволно е да кажете еден секси збор, кој ќе предизвика топли вибрации низ телото на вашиот партнер кој веднаш ќе тргне во акција да ја исполни вашата замислена желба. Секси зборувањето е секогаш добредојдено и за време на сексот, не само во моментот на предигра. 
3. Секси долна облека
Од секогаш ги палело мажите секси долна облека. Одберете ја вашата омилена боја, по можност одберете чипкана долна облека и вашиот партнер ќе ги задоволи сите ваши потреби во кревет. 
 
Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...