Фото: Што е со Ана Ивановиќ, ги шокираше сите со својот изглед!

Што се случува со Ана Ивановиќ, се запрашуваат многумина, србинката ги шокираше сите со својот изглед.

Во својата вест/текст за Ана Ивановиќ, новинар на „Блик“ се прашува што се случува со изгледот на една од најубавите спортистки во светот.

Дури се сомневаат дека боледува од анорексија.

„Некогаш ја красеа совршените пропорции, воодушевуваше со својата убавина и шарм, но сега не шокираше со својот изглед. Што се случува со Ана? Анорексија?“ се прашува швајцарски „Блик“.

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: