Ким Кардашијан во секси-нежно издание

Loading...

Навикнати сме да ја гледаме Ким во тесни кожни панталони и проѕирни маички.

Но, таа реши да ги изнанади своите фанови со оваа секси фотосесија, во која старлетата носи долен беш во нежна виолетова боја.

Фотосесијата е дел од францускиот магазин Factice, кој со години на своите насловни страни ги пормовира девојките со облини.

Погледнете колку добро изгледаше Ким…

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...