Секс тајни од спалните соби на славните

Loading...

 

Иако во своите спални соби, сланите горе доле прават исти работи како и обичните луѓе, тие чувствуваат притисок од медиумите кои бараат тие да се отворат пред камерите, па така често се случува да споделат повеќе од тоа што треба. Во продолжение прочитајте ги најинтересните тајни кои ги открија славните за нивниот сексуален живот.

 

Мараја Кери и Ник Канон

Канон во едно интервју го изјави следново: “Обожувам да ги слушам песните на Марај додека мастурбирам. Понекогаш имам посебни ноќи кога пуштам нејзина музика и се фрлам на работа”.

 

Оливија Вајлд и Џејсон Судекис

За време на една вечер на читање поезија, младата глумица тотално се отвори и сподели со присутните дека во првиот брак нејзината вагина “умрела” но дека се се средило со новиот дечкосо кој има секс како кениски маратонци.

 

Вил Смит и Џеда Пинкет – Смит

По 11 години брак и две деца, споругата на Вил Смит откри како тие се уште го одржуваат жарот во бракот. “Секасајте се кај ќе стигнете, во кујна, во автомобил, во тоалет кога сте на гости… Внесете промена, биете спонтани…”

 

Анџелина Џоли и Бред Пит

Во неколку интервјуа Анџелина го пофали својот вереник за тоа колку е одличен и креативен во креветот, а исто така сподели со јавноста дека сексот со него за време на нејзината бременост бил најдобриот секс што го имала во животот.

 

Стинг и Труди Стилер

Познатиот пејач одамна изјави дека практикува тантрички секс. Тој пред некој месец изјави: “Обожувам разиграност и секс театар. Сакам кога мојата сопруга се дотерува за мене, кога добро изгледа и кога се средува. Сакам кога ја облекувам.”

 

Зол Салдан и Бредли Купер

Глумицата која се прослави преку улогата во Аватар го изјави следново: “Ја сакам мисионерската поза. И сакам да бидам на колена. Сакам и кога сум горе… И сакам doggy style, посебно кога стоиме….”

 

Џејн Фонда и Ричард Пери

Една од најпосакуваните актерки на 60 и 70 години на минатиот век, на свои 74 години откри како ја одржува страста во креветот: “Никогаш немав искусено вистинска интиност со маж, се додека не го сретнав Ричард. Со него се чувствувам сигурно. Понекогаш кога водиме љубов, го гледам како триесетгодишник.”

 

Келси Грамер и Кејт Волш

Славниот Фрејзер, во интервју за брачниот живот со Кејт кажа интересен факт: “Првите неколку месеци само се бакнувавме. И да бидам јасен – вредеше да се чека!” На прашањето како издржал, тој одговори “Па за човек кој немал секс 10 години, не беше многу тешко.”

 

Гвинет Палтроу и Крис Мартин

Во разговор за еден британски магазин Гвинет сподели дека од кога почнала да тренира со Трејси Андерсон, нејзиниот живот тргнал во нагорна линија, особено сексуалниот дел. И се зголемила самодовербата а со тоа и преформансот во креветот.

 

Џесика Симпсон и Ерик Џонсон

Пред само неколку дена, Џесика Симпсон изјави дека ги доживува најдобрте денови во животот кога е во прашање сексот. Во последно време таа била незаприлива во кревет и доживува оргазми со големо о.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...