Пеце Наумовски во врска со лото девојката Маријана?

Поранешниот македонски кошаркар Пеце Наумовски е во врска со убавата лото водителка Маријана Станојковска, велат извори за порталот skandal.com.mk.

Наводно тие двајца се гледаат шест месеци но, настрана од очите  на јавноста. Доколку оваа информација е точна екипата на Пулс24 им посакува многу љубов и среќа.

 

Пронајдете не на следниве мрежи: