Дали таа навистина го има најубавото тело во Холивуд?

Loading...

Магазинот ''Fitness'' неодамна ја состави листата на холивудски актерки кои имаат или успеале да ги имаат најубавите тела во Холивуд за 2012.

Сепак, посебно место доби, неодамна разведената Кејти Холмс на која и е доделена наградата за ''најдобро одмаздничко тело'', а уредниците едногласно заклучиле дека токму таа го има најубавото тело. 

Што мислите вие, дали Кејти Холмс го заслужи ова место?

 

 

Погледнете го остатокот од листата:

Најдобрите нозе: Blake Lively

Најдобрите раце: Michelle Obama

Најдобриот задник: Eva Longoria

Најдоброто деколте: Kate Hudson

Најдобрите облини: Jennifer Lawrence

Најубавиот грб: Julianne Hough

Најдобриот труднички стомак: Claire Danes

Најфит пар: Jessica Biel и Justin Timberlake

Најубава идна невеста: Jennifer Aniston

Најубаво тело после породување: Beyonce

Најфит водителка: Natalie Morales

Најдоброто слабеење: Pink

Најсекси олимпијка: Alex Morgan

Најсекси олимпиец: Ryan Lochte

Најубава дама над 40години: Halle Berry

loading...