Тело за медал: Голите гради на двојничката на Џенифер Лопез (Видео)

 Се работи за убавата Џесика Бурчага, која во фебруари 2009-та година е прогласена за “Playmate“ на месецот.

 

Атрактивната Американка Џесика Бурчага со своето лице потсетува на неодоливата мегапопуларна латино пејачка Џенифер Лопезз, а со телото на старлетата Ким Кардашијан. Има 29 години и се сликала за бројни машки магазини, меѓу кои, најпознат е магазинот Playboy.

 

Погледнете едно од нејзините позирања.

 

Пронајдете не на следниве мрежи: