Наша старлета се претстави на изборот за Miss Erotic Model

Нашата атрактивна старлета Драгана Спасовска одлично се претстави на изборот за „Miss Erotic Model“ кој се одржа во соседна Бугарија.

Во продолжение погледнете како изгледаше нашата старлета на изборот.

 

Пронајдете не на следниве мрежи: