Аца Лукас ги преболе и Соња и Бранислава

Loading...

Српскиот пејач Аца Лукас, судејќи по се, го преболе брачниот бродолом со својата сопруга Соња, ја преболе и Бранислава, па си најде нова љубов.Станува збор за атрактивна русокоса Божана која со својот изглед не останува незабележана.
Новопечениот љубовен пар е виден во еден белградски ресторан, а страста ги понела, па разменувале нежности.
Станува збор за атрактивна русокоса Божана која со својот изглед не останува незабележана.
Новопечениот љубовен пар е виден во еден белград

loading...
Loading...