Аца Лукас ја објави првата заедничка фотографија со новата девојка

Loading...

Фолк ѕвездата Аца Лукас (49) пред неколку месеци се раздели од сопругата Соња Вуксановиќ, а неговото срце неодамна го освои русокоса девојка од Бања Лука, плејбој зајачицата Божана Вујиновиќ.Разликата меѓу нив е 24 години, со оглед на тоа дека атрактивната Божана има 25 години, а се чини дека во врската се им оди по план, бидејќи фолкерот ја објави нивната прва заедничка фотографија.
Откако се фатени во ноќна забава во еден белградски ресторан, Лукас сега очигледно ја официјализира врската со Божана и тоа со фотографија објавена на Инстаграм. Уште поинтересен е коментарот на фолкерот.

 Разликата меѓу нив е 24 години, со оглед на тоа дека атрактивната Божана има 25 години, а се чини дека во врската се им оди по план, бидејќи фолкер

loading...
Loading...