Аделина Тахири во друштво на Хари Мата Хари

Loading...

Една од најатрактивните Албанки во Македонија Аделина Тахири во друштво на пеачот Хари  Мата Хари. Таа оваа фотографија ја објави на својот Фејсбук профил дали се работи само за дружење или нешто повеќе останува да видиме. Аделина периодов беше дел од шоуто „Танц со sвездите“ и се покажа во одлично светло.
 Оваа девојка секогаш зрачи со сексапил и убавина па затоа се најде помеѓу галериите на нашиот сајт. Доколку сакате да ја погледнете галеријата на Аделина Тахири тоа можете да го направите на следниот (линк)Една од најатрактивните Албанки во Македонија Аделина Тахири во друштво на пеачот Хари  Мата Хари. Таа оваа фотог

loading...
Loading...