Ана Николиќ ја покажа ќеркичката Тара

Пејачката Ана Николиќ која се породи пред четири месеци и на свет ја донесе ќерката Тара, не одолеа да се пофали со нејзиниот стајлинг на социјалните мрежи.Имено, таа на Инстаграм објави фотографија од својата миленичка, на која се гледа како внимателно избрала што таа носи.
Тара лежи на креветот со малото слатко кученце Симба, носи тексас здолниште, тегет џемперче и чизмички со крзно, но Ана се уште не одлучи да го покаже и нејзиното лице.
-Четири месеци Тара и Симба, напиша во описот и самата воодушевена од кадарот. Нејзините фанови веднаш почнаа со коментари, а за само неколку часа доби повеќе од 20  илјади лајкови.
Имено, таа на Инстаграм објави фотографија од својата миленичка, на која се гледа како внимателно избрала што таа носи.
Тара лежи на кревет

Пронајдете не на следниве мрежи: