Анастасија Ражнатовиќ го промени својот изглед

Ќерката на популарната пејачка Цеца, Анасасија Ражнатовиќ, привлекува внимание каде и да се појави, а сега направи промена која никој не ја очекуваше.Овојпат таа за потребите на фотосесија се појави со потполно поинаков имиџ од она што сме навикнати да ја гледаме.
Па како и обично се редеа позитивни коментари под нејзината фотографија, од нејзините фанови кои беа воодушевени новата фризура на Анастасија која одлично и стои.
Овојпат таа за потребите на фотосесија се појави со потполно поинаков имиџ од она што сме навикнати да ја гледаме.
Па како и обично се реде

Пронајдете не на следниве мрежи: