Анастасија Ражнатовиќ запросена на Божиќ

Во домот на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ вчера било многу весело со оглед на фактот дека пејачката собрала големо друштво, меѓу кои и пријатели на нејзината ќерка Анастасија.Еден од пријателите на Анастасија „ја побарал“ за жена, со огромен прстен, а девојката со смеа ја „прифатила“ понудата за брак.
-Верена е, напишал пријателот на Анастасија кој се пошегувал на социјалните мрежи каде била споделена одличната атмосфера од домот на Ражнатовиќ.
 
Еден од пријателите на Анастасија „ја побарал“ за жена, со огромен прстен, а девојката со смеа ја „прифатила“ понудат

Пронајдете не на следниве мрежи: