Анџелина Џоли повторно ќе се оперира?

Loading...

Анџелина Џоли се одлучила на оперативен зафат за да се ослободи од истакнатите вени на рацете пред венчавањето со својот долгогодишен вереник Бред Пит, која се подготвува за лето.- Анџелина сака да биде убава на венчавката со Бред Пит. Секогаш имала комплекси поради тоа, но порано немаше причина да направи нешто за да го промени тоа – се до сега, тврди извор близок на Анџелина Џоли.- Анџелина сака да биде убава на венчавката со Бред Пит. Секогаш имала комплекси поради тоа, но порано немаше причина да направи нешто за да го про

loading...
Loading...