Адриана Лима – нова Бонд девојка

Loading...

Прекрасната манекенка, Адриана Лима, гледајќи го доделувањето на Оскарите, посака да биде дел од некој нареден филм за Џејмс Бонд, глумејќи ја главната женска улога.
Убавата Лима, иако деновиве беше зафатена околу модната недела во Милано, сепак успеа да ги проследи Оскарите и да напише на својот твитер профил: „Сакам да бидам наредната Бонд девојка.“. Таа подоцна коментираше дека со Оскарите се вратил гламурот во Холивуд и дека посакува за некоја година да биде дел од нив, како номинирана за улога токму во Бонд филм.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Прекрасната манекенка, Адриана Лима, гледајќи го доделувањето на Оскарите, посака да биде дел од некој нареден филм за

loading...