Беквалац откри детали од свадбата на Ибица!

Loading...

На само неколку часа пред свадбата на познатата пејачка Наташа Беквалац на Ибица таа неуморно на својот Инстаграм профил денеска објавува фотографии од подготовките.Пејачката денес на својот роденден ќе се венча со својот избраник,а судбинското „ДА“ ќе го изговори пред 30-тина гости.

Парот инаку неколку денови веќе се наоѓа на Ибица од каде што неуморно секојдневно објавуваат фотографии од подготовките за венчавката.

Пејачката денес на својот роденден ќе се венча со својот избраник,а судбинското „ДА“ ќе го изговори пред 30-тина гости.

loading...
Loading...