Беше ѕвезда, се повлече и ја зголеми тежината, но синоќа повторно заблескала на црвениот тепих

Loading...

Нејзината кариера започна со победата во британскиот “X-Factor”.Откако еуфоријата завршила, Леона Луис (32) го објави светскиот хит Bleeding Love со кој сите претпставуваме дека ќе има загарантирана светска кариера. Дури била нарекувана и новата Мараја Кери. Леона ги поседува сите потребни адути за да биде славна пејачка, но по се изгледа дека скршнала од патот на успехот. 
 Таа и понатаму објавувала нови песни, но ниту една песна не го достигнала врвот како првиот хит. Полека започнала да се повлекува од јавноста, а медиумите постојано пишувале за зголемената тежина.
Синоќа се појавила на премиера во Лос Анџелес и сите ги остави без текст. Се појавила во прекрасен фустан со процеп кој ѝ го откривал стомакот. Леона навистина изгледаше фантастично.

Леона цел живот е вегетаријанка, а на медиумите им објаснала дека ја исфрлила сета калорична храна кога се одлучила дека е време да ја намали својата тежина. Исто така била и физички активна, тренирала четири часа во денот вклучувајќи долги прошетки.
После ова појавување, можеме да се согласеме дека нејзиниот труд навистина се исплатил бидејќи изгледа навистина секси.
 
Откако еуфоријата завршила, Леона Луис (32) го објави светскиот хит Bleeding Love со кој сите претпставуваме дека ќе има загарантирана светск

loading...
Loading...