Бизарно: Му го одгризал увото затоа што слушал прегласна музика

Loading...

Еден американец на својот роднина, со кој физички се пресметал, му го одгризал увото поради гласната музика што ја пуштал.
Против ова 27-годишно момче Емилије Мендосе, кое го нападнало 29-годишниот Руис Клемента-Перес, е поднесена кривична пријава.
Имено, тој пред да ја започне пресметката  го замолил својот роднина да ја намали музиката, но,  откако тоа не се случило, тој физички го нападнал. Во пресметката успеал да му го одгризе дел од увото. Напаѓачот е притворен и истиот платил кауција од 100.000 долари.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Еден американец на својот роднина, со кој физички се пресметал, му го одгризал увото поради гласната музика што ја пуштал.
Против ова 27-го

loading...