Бизарно: Воспитувачка во градинка силувала бебиња и сето тоа го снимала!

Loading...

Хедер Кун (25) од Охајо-САД, била воспитувачка во јасли e обвинета за силување на најмалку две бебиња откако полицијата од нејзиниот лаптоп запленила спорно видео.Снимката на која се гледа како таа сексуално злоупотребува дете, билa запленетa во нејзиниот стан кој го делела со момчето Џејмс Осборн, кој е регистриран сексуален престапник.
Двајцата биле уапсени и се наоѓаат во затвор каде чекаат судење.
Една од мајките изјавила дека нејзиното дете не давало да му се менуваат пелени а кога го оставала во градинка врескало и не сакало да оди.
Извор: mkd-news.comСнимката на која се гледа како таа сексуално злоупотребува дете, билa запленетa во нејзиниот стан кој го делела со момчето Џејмс Осборн, кој е реги

loading...
Loading...