Боки 13 невеста?

Loading...

Српскиот портал scandal.rs  објави фотка од контроверзниот шоумен, нашиот Боки 13, на која се гледа како тој позира облечен како невеста. Меѓутоа, неговиот голем шлиц ни откри и нешто многу повеќе.Дали се работи за снимање на некој нов спот или пак за некој друг настан, останува да дознаеме.
Извор:lady.mkСрпскиот портал scandal.rs  објави фотка од контроверзниот шоумен, нашиот Боки 13, на која се гледа како тој позира облечен како невеста

loading...