БРУТАЛНО: Хороскоп кој открива сè најлошо за вас!

Loading...

Дали сте подготвени да се соочите со најголемите мани на ској хороскопски знак?Овен
Сурови гадови, секогаш мораат да бидат шефови и главни во се. Причина за тоа е веројатно малиот пенис или минијатурните гради. Болни посесивци кои на партнерот би му ја одземале слободата, а на себе би си дозволиле харем љубовници.
Бик
Самозадоволни, молчаливи. Нивни најголем  психички проблем е што немаат проблем. Се им е супер и немојте да ги мачите со своите проблеми бидејќи тие не ги имаат истите.
Близнаци
Главни озборувачи и трачари, предавници и превртливци со двократни мерила кои се менуваат на секои 10-15 минути. Велат дека Јуда бил Близнак. Луѓе со стотина лица.

 
Рак
Посесивни лудаци, ќе се навредат ако „добро утро“ не сте им посакале во правилна интонација, го менуваат расположението како ќе им падне на памет, а со емоцијаналната потреба некој да имаат покрај себе, многу им е важно и да „шврљаат“ на страна.
Лав
Арогантни, вообразени и напорни потценувачи. Лавовите навистина веруваат дека нивното гомно не смрди. Дека нивното влегување во одредена просторија е проследено со рефлектори и дека во секоја просторија секогаш се наоѓа најмалку една личност која нив ги обожава.
Девица
Невротици кои oд нервозата се ослободуваат чистејќи го станот, диплејќи ги алиштата. Премногу бараат, се бунат за ситници на кои и премногу не им е доволно. Тие не ја познаваат љубовта, без емоции се и кај нив се се сведуа на секс.

 
Вага
Нарцисоидни шизофреничари, огледалото им е најдобар пријател, сосема нестабилни, им треба една недела да се одлучат дали ќе нарачаат Кока – Кола или Пепси, толку се мрзеливи што е вистинско чудо како воопшто стауваат од кревет.
Скорпија
Самосожалувачи, автодеструктивци кои својата мака не можат да ја поднесат сами па мораат да повлечат уште  100 луѓе со себе. Утре да е крај на светот тие не би се шокирале, веројатно би го дчекале учествувајќи во садо-мазо оргии.
Стрелец
Расипници и коцкари, уживаат да солат памет, а ентузијазмот им е толкав што за нив е возможно оживувањето и  на мртвите – нормално само ако тие тоа го прават. Се ужаснуваат од тоа да признаат дека го познаваат чувството за тага.

 
 Јарец
Веруваат во судбина до последна буква, зборот „извини“ не постои во нивниот речник. Moжете да живеете покрај нив цел живот, да бидете во брак, а никогаш да не дознаете што имаат да ви кажат.
Водолија
Нескротливи, слободни кои низ животот 500 пати се губат себеси. Би биле пријатели со секој, а на крајот нема да успеат со никој, и ќе ги зафркнат оние кои за нив најмногу направиле, и тоа ќе го заборават.
Риби
Самосожалувачи, досадни, чекаат нкој да дојде и да ги утеши, неможат ни да се измочаат без нечија помош и на најмалата ситница гледаат како врвна сензација па ги малтретираат сите луѓе околу себе. Овен
Сурови гадови, секогаш мораат да бидат шефови и главни во се. Причина за тоа е веројатно малиот пенис или минијатурни

loading...
Loading...