Цеца ги покажа бујните гради додека беше на балкон – рај за машки очи!

Папараци на таблоидот „Ало“ од раните утрински часови чекаа пејачката да се прошета по балконот од својата хотелска соба, што таа и го направила, кога во баде мантил излегла да телефонира.Кратко потоа келнер ѝ донел кафе, а Цеца запалила цигара, се раскомотила и легнала на лежалка за да се релаксира пред настап.
Не знаела дека некој ја снима, па ги „исфрлила“ своите бујни гради кои ја здогледале светлината на денот кога се потпрела на оградата од балконот.
Рај за машки очи!
Кратко потоа келнер ѝ донел кафе, а Цеца запалила цигара, се раскомотила и легнала на лежалка за да се релаксира пред настап.
Не знаела дек

Пронајдете не на следниве мрежи: