ЦЕЦА ГО САКА АДАМ ЗА СЕБЕ: Со нејзиниот коментар ги остави СИТЕ БЕЗ ЗБОРОВИ

Loading...

Освен какдидатите кои се натпреваруваа за победа во популарното регионално музичко шоу „ Ѕвездите на Пинк“, во фокусот секако беше и српската фолк дива и членка на жирито – Цеца Ражнатовиќ.Крајот на шоуто беше резервирана само за пофални зборови од страна на жири комисијата, а секој од кандидатите беше поласкан за изведбата.
Адам неколкупати настапи на сцената, а неговоро прво појавување, односно неговиот изглед ја фрли Цеца Ражнатовиќ во транс.
По изедбата Цеца му поласка толку многу на Адам што дури звучеше како да го сака за себе.
– Ауу каков си! Па ти ги запали сите девојки тука. Мене ми личиш на најсексапилниот гроф Дракула. Со тој став и облека ти мене ми зрачиш од заводливост. Биди сигурен дека сите девојки се твои, му поласка Цеца на Адам.
Лабунски се појави облечен во тесни црни кожени панталони, тесна маичка од која му ѕиркаа тетовираните гради и ѕилиндер на главата.
Иако не успеа да се најде меѓу најдобрите двајца заедно со Мите од Скопје, Адам изјави дека е презадоволен од постигнатиот успех.
ДОКОЛКУ ПРОПУШТИВТЕ: Еве како беше прогласен нашио Мите за победник на Пинкови ЅвездиКрајот на шоуто беше резервирана само за пофални зборови од страна на жири комисијата, а секој од кандидатите беше поласкан за изведбата.
А

loading...