ЧУДОТВОРЕН ЛЕК: Го убива ракот за 3 месеци!

Loading...

Овој доктор боледувал од рак на белите дробови а „билкар“ од Кина му го препорачал овој чудотворен напиток. Го земал цели три месеци и оздравел!Овој напиток ќе го спречи растот на клетките на ракот во вашето тело, но ќе го спречи и нивното настанување тврди доктор Сето. 
Она што е потребно за напитокот е: корен од репка, морков и јаболко. Многу едноставно, но внимавајте намирниците да бидат органски. 
Исецкајте ги на мали делови, сите заедно ставете ги во соковник и веднаш испијте. Така три месеци секој ден. 
Овој напиток спасува не само од рак туку и од многу други болести. Го подобрува имунолошкиот систем, спречува болисти на црниот дроб, бубрезите, белите дробови, штити од срцев удар, го намалува стресот, а одличен е и за видот. 
На следниот ЛИНК може да пронајдете уште многу здрави напитоци.Овој напиток ќе го спречи растот на клетките на ракот во вашето тело, но ќе го спречи и нивното настанување тврди доктор Сето. 
Она шт

loading...
Loading...